Szukaj

Hurt

Wszystkich zainteresowanych dystrybucją Naszej odzieży zapraszamy do współpracy!

Reprezentujesz klub sportowy, stowarzyszenie lub firmę i potrzebujesz unikatowej, wysokiej jakości odzieży na zamówienie? Możemy ją dla Ciebie wyprodukować! Skontaktuj się z naszym przedstawicielem telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:

Aby zapewnić możliwie jak najlepsze warunki współpracy z Nami przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjną ofertę, która pozwoli na nawiązanie przejrzystych i stabilnych relacji biznesowych.

Specjalny panel hurtowy umożliwi Państwu dokonywanie zakupów w łatwy i intuicyjny sposób. Przygotowany system pozwala na zabezpieczenie zamawianego towaru przed wykupieniem. Każdorazowo po złożeniu zamówienia otrzymają Państwo szereg wiadomości informujących o statusie zamówienia i realizacji przesyłki. Korzystając z panelu hurtowego mają Państwo dostęp do produktów przez 7 dni w tygodniu 24h/dobę. Dla Państwa wygody utworzyliśmy zrozumiałą i czytelną historię zamówień.

Dostęp do panelu hurtowego otrzymają Państwo po wcześniejszym skontaktowaniu się z Nami. Nasz pracownik założy Państwu konto b2b i prześle ścieżkę do logowania. Następnie będą Państwo mogli samodzielnie dokonywać zamówień na swoim koncie hurtowym.

Dla wszystkich partnerów oferujemy wsparcie marketingowe a przy podjęciu długofalowej współpracy przewidzieliśmy szereg dodatkowych profitów.

W celu nawiązania współpracy oraz zapoznania się ze szczegółami oferty handlowej zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:
kontakt@redisbad.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium