Wersje językowe

WESTERPLATTE 1939 - TYPOGRAFIA

2850f9ba087706909d482d2fbfc2a26ec68e98c8.jpg
  • Wyprzedaż
Cena: 79,20 zł 99,00 zł 79.20

Opis

Przód koszulki ozdobiony graficznym napisem “Westerplatte 1939” i polską flagą użytą jako wstążka oplatającą litery. Koszulka jest stonowana kolorystycznie, użyto tylko czterech barw: czerwieni, bieli, szarości i czerni.

Hasłem przewodnim wydrukowanym na koszulce Westerplatte jest: “Nigdy więcej wojny”. Jest to wyraz zarówno szacunku dla milionów zamordowanych Polaków, jaki i sprzeciwu wobec przemocy. Świat opanowany przez żądze zysku i chęć udowodnienia swej potęgi stanął w bezwzględnym ogniu wojny, ale to my jesteśmy odpowiedzialni za to, by taka iskra nigdy więcej nie powstała.

W tej koszulce ze sceną Westerplatte logo marki Red i Bad naszyto na karczek, który został wykonany z materiału w barwach narodowych. Estetyczną i wytrzymałą czarną taśmę jodełkową wykorzystano jako potnik.

Pamiętaj, że całość procesu produkcyjnego odbywa się w Polsce. Szybko dostrzeżesz bardzo wysoką jakość produktu - zarówno pod względem zdobnictwa jak i staranności wykonania.

 

Skład Materiału:

100% bawełna

Gramatura: 210g

ilość szt.
Dodaj do listy życzeń
* - Pole wymagane
Ocena: 0

Tabela rozmiarów

Tabela rozmiarów

Opis

Rok 1939 to najbardziej mroczny rok w najnowszej historii. Rok, który rozpoczął niewyobrażalnie tragiczny okres w dziejach wielu państw. Początek tej dramatycznej historii rozegrał się w naszej Ojczyźnie, a dokładniej - podczas obrony garnizonu Westerplatte. Pierwsza bitwa II Wojny Światowej wyraziła jej istotę - przebiegłość i totalny charakter działań. Odznaczyła się również zapamiętaną przez kolejne pokolenia polską odwagą w obliczu nieporównywalnie większej i lepiej uzbrojonej armii wroga.

Obrona była przewidziana na 6 godzin, a trwała... 7 dni.

Załoga dowodzona przez mjr Henryka Sucharskiego walczyła z niewyobrażalnym poświęceniem mimo, iż klęska była przesądzona. To ideał Polski Walczącej, wcielony w życie już od pierwszych dni wojny.

» O heroicznej obronie Westerplatte przeczytasz tutaj »

Dane techniczne

Tabela rozmiarowa https://sklep609308.shoparena.pl/upload/0456.png

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium