Wersje językowe

Kabura na Glock'a. Rzep. Dla praworęcznych v2

Cena: 25,00 zł 25.00

Opis

Wkład na Glocka.
Wymienny wkład/kabura, dedykowany do przenoszenia broni krótkiej w nerkach Husarz i Lisowczyk.
Wkład wyposażony jest w podwójny system mocowania broni,składający się z regulowanego troka z Shockcord'u oraz elastycznej taśmy mocującej środkową część broni.
Shockcord mocujący tylną część zamka broni, wyposażony jest w patkę z Cordury, umożliwiającą łatwe zabezpieczenie broni lub jej szybkie wypięcie. Regulowany Shockcord pozwala w zależności od długości, na stabilne mocowanie broni na kilka sposobów, w zależności od potrzeby lub fantazji użytkownika.
Wymienny wkład do przenoszenia broni przekształci nerkę Husarz lub Lisowczyk w wygodną, poręczną i bezpieczną kaburę do przenoszenia broni. Elementy mocujące są dostosowane do broni krótkiej o gabarytach odpowiadających np. Glock 17/19, Colt 1911 itp. Kwadratowa wstawka od wewnętrznej strony gumy usztywnia i zasłania spust.
 
Do produkcji wkładu wykorzystano wysokiej jakości twardy rzep, gumę płaską o szerokości 50mm oraz nici kaletnicze.
 
W nerce Husarz można w komfortowy sposób przenosić dodatkowo 2 magazynki, a taśmy zewnętrzne w standardzie MOLLE pozwalają dopiąć do nerki dodatkowe ładownice.
 
Kabura przystosowana dla osób praworęcznych
 
Linia Rynsztunek TAKTYCZNY to produkty dla najbardziej wymagających.
Postanowiliśmy pokazać,że w Polsce można stworzyć jedne z najlepszych na świecie produktów z kategorii militarnej i sportowej.
Red is Bad SYMBO to innowacyjne materiały oraz praktyczne rozwiązania technologiczne.
 
Twarz wilka w logo marki jest symbolem odwagi,waleczności i nieustępliwości - cech,które charakteryzowały również Żołnierzy Wyklętych. Ten budzący podziw drapieżca to król lasu,kojarzony z siłą,niezależnością i pełną wolnością dzikiego zwierzęcia.
 
Filozofia Symbo to najwyższa jakość,będąca zasługą polskich szwalni i dostawców surowców. Z dumą możemy powiedzieć: Polska produkcja. Polska jakość.
ilość szt.
Dodaj do listy życzeń
Ocena: 0

Opis

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium