Wersje językowe

Kabura na Glock'a Symbo. Rzep. Dla leworęcznych. V2

Cena: 25,00 zł 25.00

Opis

Wkład na Glocka.
Wymienny wkład/kabura,dedykowany do przenoszenia broni krótkiej w nerkach Husarz i Lisowczyk.
Wkład wyposażony jest w podwójny system mocowania broni,składający się z regulowanego troka z "Shockcord'u" oraz elastyczne taśmy mocującej środkową część broni.
Kwadratowa wstawka od wewnętrznej strony gumy usztywnia i osłania kabłąk.
"Shockcord" mocujący tylną część zamka broni, wyposażony jest w patkę z Cordury, umożliwiającą łatwe zabezpieczenie broni lub jej szybkie wypięcie. Regulowany "Shockcord" pozwala w zależności od długości, na stabilne mocowanie broni na kilka sposobów w zależności od potrzeby lub fantazji użytkownika. Wymienny wkład do przenoszenia broni przekształci nerkę Husarz lub Lisowczyk w wygodną, poręczną i bezpieczną kaburę do przenoszenia broni. Elementy mocujące są dostosowane do broni krótkiej o gabarytach odpowiadających np. Glock 17/19, Colt 1911 itp.

Do jego wkładu wykorzystano wysokiej jakości twardy rzep, gumę płaską o szerokości 50mm oraz nici kaletnicze.

W nerce Husarz można w komfortowy sposób przenosić dodatkowo 2 magazynki, a taśmy zewnętrzne w standardzie MOLLE pozwalają dopiąć do nerki dodatkowe ładownice.

Kabura przystosowana dla osób leworęcznych

Linia Rynsztunek TAKTYCZNY to produkty dla najbardziej wymagających.
Postanowiliśmy pokazać,że w Polsce można stworzyć jedne z najlepszych na świecie produktów z kategorii militarnej i sportowej.
Red is Bad SYMBO to innowacyjne materiały oraz praktyczne rozwiązania technologiczne.

Twarz wilka w logo marki jest symbolem odwagi, waleczności i nieustępliwości - cech, które charakteryzowały również Żołnierzy Wyklętych. Ten budzący podziw drapieżca to król lasu, kojarzony z siłą, niezależnością i pełną wolnością dzikiego zwierzęcia.

Filozofia Symbo to najwyższa jakość, będąca zasługą polskich szwalni i dostawców surowców. Z dumą możemy powiedzieć: Polska produkcja. Polska jakość.

ilość szt.
Dodaj do listy życzeń
Ocena: 0

Opis

Opinie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium