Szukaj

Sztafeta Pokoleń III

Sztafeta Pokoleń IIISZTAFETA POKOLEŃ III RUSZYŁA Z POMOCĄ

Fundacja Red is Bad z dumą ogłasza zakończenie konkursu plastycznego dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych pt.: „Cześć i Chwała Bohaterom” Chcemy z radością podkreślić, ze liczba zaangażowanych dzieci oraz ilość przesłanych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Każda z prac, a przyszło ich ponad TYSIĄC!, wprawiła nas w zachwyt swoją pomysłowością i dbałością o detale. Swoje prace przygotowały kilkuletnie dzieci i nastolatkowie, ale również 2-letnie maluchy!

W swoje małe dzieła sztuki dzieciaki włożyły w gratisie uśmiech i serce! Dlatego, odpowiadając sercem na serce – w porozumieniu z naszymi Partnerami – podjęliśmy decyzję, aby każde dziecko, ale to absolutnie KAŻDE dziecko otrzymało od nas zestaw cennych nagród! Wysłaliśmy 962 paczek z nagrodami!

Za nami dziesiątki rozmów z wychowawcami i wiemy jedno: dzieci są niezwykle utalentowane i drzemie w nich ogromny potencjał w biało-czerwonych barwach, stąd też będziemy szukać kolejnych pomysłów, jak ten potencjał rozwijać. Przecież dzieci to nasza przyszłość, biało-czerwona przyszłość!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium