Szukaj

Sztafeta Pokoleń II

Sztafeta Pokoleń IIFundacja Red is Bad z dumą ogłasza zakończenie I etapu konkursu plastycznego dla dzieci z placówek opiekuńczo-wychowawczych pt.: „Polska Moja Ojczyzna”.

Chcemy z radością podkreślić, że liczba zaangażowanych dzieci oraz ilość przesłanych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Każda z prac, a przyszło ich ponad TYSIĄC!, wprawiała nas w zachwyt swoją pomysłowością i dbałością o detale.

Swoje prace przygotowały kilkuletnie dzieci i nastolatkowie, ale również 2-letnie maluchy! W swoje małe dzieła sztuki dzieciaki włożyły w gratisie uśmiech i serce! Dlatego, odpowiadając sercem na serce – w porozumieniu z naszymi Partnerami – podjęliśmy decyzję, aby każde, ale to absolutnie KAŻDE dziecko otrzymało od nas zestaw cennych nagród!

Wysłaliśmy 1.411 paczek z nagrodami. Za nami dziesiątki rozmów z wychowawcami i wiemy jedno: dzieci są niezwykle utalentowane i drzemie w nich ogromny potencjał w biało-czerwonych barwach, stąd też będziemy szukać kolejnych pomysłów, jak ten potencjał rozwijać. Bo przecież dzieciaki to nasza przyszłość, biało-czerwona przyszłość!

Przez najbliższe dni pokażemy Wam losowo wybrane prace I etapu, aby dzielić z Wami zachwyt i wzruszenie. Wierzcie nam, nie da się przejść nad nimi obojętnie i najtwardsze męskie serca miękną i drżą dłonie, jak się przegląda kolejne prace. Przekonaliśmy się też, że z dzielenia wychodzi mnożenie! Mnożenie dobra, uśmiechu, życzliwości i radości.

Konkurs przeprowadzony w ramach projektu „Sztafeta Pokoleń II” (I etap dla województw: DS, KP, LB, SL, OP, PM, WP, ZP). Kolejne szczegóły dotyczące II etapu konkursu oraz finału projektu już niedługo. Oooj, będzie się działo! Trzymajcie kciuki, bo przed nami wysyłka jeszcze większej ilości paczek.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym przy tym ogromnym przedsięwzięciu – jesteście WIELCY –
Prezes Fundacji Red is Bad, Paweł Szopa.

Dziękujemy także naszym Partnerom, którzy wspierają projekt „Sztafeta Pokoleń II”. Są to:
Fundacja BGK
Fundacja KGHM Polska Miedź
Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej
Fundacja ORLEN – DAR SERCA


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium