Wersje językowe

Niepokorna odzież sposobem na wyrażenie poglądów

NIEPOKORNA ODZIEŻ SPOSOBEM NA WYRAŻENIE POGLĄDÓW

Ubiór, który zakładamy na co dzień, odgrywa istotną rolę w postrzeganiu naszej osobowości, jest pewnego rodzaju wizytówką nas samych, którą pokazujemy światu. Dlatego też moda to wyjątkowy sposób na wyrażanie siebie, swojego charakteru, a także poglądów i ideałów.

W modzie panuje teraz trend współczesnego patriotyzmu. To manifestacja tożsamości poprzez ubiór, demonstrowanie światu kim jesteśmy. Polacy są dumni z dokonań swoich przodków i nie wstydzą się tego okazywać poprzez symbol orła czy kotwicy na ramieniu. To w pewien sposób zaakcentowanie naszych wartości narodowych, takich jak patriotyzm. I coraz częściej sposób wyrażania swoich ideałów za pomocą tzw. „niepokornej” odzieży jest wykorzystywany nie tylko przez ludzi młodych, ale również nieco starsze pokolenia. Warto podkreślić, że z tego rodzaju ubrania są wielokrotnie zauważane u ludzi z pierwszych stron gazet i ekranów telewizyjnych, i nie mamy tu na myśli jedynie naszych sportowców. Kto powiedział, że nasz codzienny strój musi być bez wyrazu, nieosobliwy, wręcz banalny?

Red is bad posiada w swojej ofercie nie tylko nietypową odzież, ale także „niepokorną”, pozwalającą na przełamanie pewnych zasad i wyrażenie swoich poglądów. Kolekcja „Jesteśmy Stąd” pozwala podkreślić naszą tożsamość, a Husaria - waleczność i odwagę naszych przodków. Nie wyrzekajmy się naszej tradycji i pokażmy innym, że jesteśmy dumni ze swojego kraju!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium