Szukaj

Akcja Upominamy się o Was!

UPOMINAMY SIĘ O WAS!

Od 1 marca 2011 roku obchodzimy w Polsce Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. To pierwszy krok w oddaniu  należnej czci tym,którzy często składając najwyższą ofiarę,walczyli z totalitaryzmami nazistowskim i komunistycznym.  

Kiedy po drugiej wojnie światowej,w Polsce na bagnetach Armii Czerwonej wprowadzano w Polsce komunizm oni nie przestali być wierni swojej przysiędze walki o Wolną Polskę. Najpierw tropieni przez zbrodniczy aparat komunistyczny,następnie po bestialskich przesłuchaniach wtrącano ich do więzień i mordowano,tylko dlatego że wierni byli przysiędze walki o wolną Polskę. Ten sam zbrodniczy aparat komunistyczny,niezłomnych bohaterów skazał na zapomnienie,skreślając ich z podręczników historii. 

Drodzy Żołnierze Wyklęci! Upominamy się o Was! Dla wolnej Polski tysiące z Was poświęciło swoją młodość,marzenia,życie. Jesteście naszymi bohaterami. Dlatego uczynimy wszystko,byście odpowiednio do swojej chwały oraz poświęcenia zostali uhonorowani. My,młodzi,żyjący w wolnej Polsce,dzięki Waszej niezłomności możemy cieszyć się wolnością,którą swoim duchem i walką pielęgnowaliście. Pomni tej odpowiedzialności,chcemy się odpłacić Wam wieczną pamięcią i chwałą Waszej czci.

  

organizatorzy akcji:


Stowarzyszenie Młodzi dla Polski

RED IS BAD
Niezależne Zrzeszenie Studentów UW
Fundacja Sapere Aude
wMeritum.pl
Patriotyczne Podlasie
Akademicki Klub Myśli Społeczno-Politycznej Vade Mecum KUL
Stowarzyszenie KoLiber

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium