Wersje językowe

Maseczki ochronne patriotyczne

Red is Bad dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Monitorujemy sytuację wokół nas i na bieżąco odpowiadamy na Wasze potrzeby. Dlatego poszerzyliśmy asortyment o praktyczne, a przy tym designerskie maseczki wielorazowe oraz jednorazowe.

Zakrywanie nosa i ust to jeden z podstawowych środków ostrożności w dobie pandemii. Maseczki stały się nieodłącznym elementem życia każdego z nas i możliwe, że jeszcze długo z nami zostaną. Bądźmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale i za innych. To właśnie od naszej postawy zależy, kiedy uda nam się pokonać niewidzialnego wroga.

Maseczki bawełniane i lniane

Produkty wykonane są wyłącznie z polskich materiałów. Staramy się wspierać w tym trudnym czasie rodzime dziewiarnie i szwalnie, nasze wyroby są w 100% polskie zarówno pod kątem wykorzystanych tkanin, jak i miejsca produkcji. Dzięki temu nie tylko przyczyniamy się do wsparcia polskiej gospodarki, ale też mamy pewność, że dostarczamy Wam najwyższej jakości produkty. Len i bawełna to tkaniny przyjazne dla skóry, a przy tym wyjątkowo wytrzymałe. Dzięki temu nie tracą swoich właściwości estetycznych ani użytkowych, nawet pomimo częstego prania (lub przeprowadzania innych zabiegów dezynfekujących).

Manifest przywiązania do ojczyzny

Skoro maseczki stały się nieodłącznym elementem naszych stylizacji, warto zadbać chociaż o niewielki patriotyczny akcent. Maseczka w biało-czerwonych barwach, a może mała flaga wyhaftowana z boku? Łączmy się w tym trudnym czasie i pokażmy, że pamiętamy o miłości do ojczyzny. Jeśli z powodów zdrowotnych nie możesz nosić maseczek, mamy dla Ciebie alternatywę - designerskie i wygodne kominy, które doskonale zakryją zarówno usta, jak i nos. To doskonałe rozwiązanie na spacer, a także do uprawiania sportów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium