Szukaj

Pełne skupienie na wykonywanych ćwiczeniach. Komfort podczas aktywności, niezależnie od tego, ile trwa trening. Wsparcie dla mięśni. Odpowiedni strój do ćwiczeń przekłada się na wiele aspektów udanego treningu, dlatego warto wybrać go ze szczególną uwagą. Jeśli zależy Ci na tym, aby ubranie nie drażniło Cię, nie ograniczało swobody ruchów i pozwalało skórze oddychać – wybierz legginsy treningowe damskie z naszej oferty! Są one częścią kolekcji sportowej, którą zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy specjalnie z myślą o Twojej wygodzie podczas biegania, trekkingu, nordic walkingu, jazdy na rolkach i innych aktywności!

Fantastyczne kolory i wzory – nowa motywacja do treningu

Nasze damskie legginsy treningowe są szyte z elastycznej tkaniny z włókien syntetycznych, która łatwo się pierze, nie wymaga prasowania i szybko schnie. Co więcej, pozwala skórze oddychać, dopasowuje się do kształtu ciała oraz rozciąga podczas ruchu.

Zadbaliśmy o to, aby nasze legginsy treningowe damskie były nie tylko wygodne, ale też piękne! Wiemy, że po odzież, która cieszy oczy, chętniej się sięga. A jak już się ją zakłada, to nie ma wymówki do tego, aby opuścić trening!

Jeśli więc masz kłopoty z motywacją, to nasze legginsy treningowe damskie (dostępne w rozmiarach XXS-2XL), będą dla Ciebie idealne. Oferujemy modele:

  • Green Camo – w fantastyczne wzory, w których przewija się intensywnie zielona barwa oraz odrobina czerni;
  • Yellow Camo – to nowe podejście do klasycznego, kamuflażowego wzoru. W nich się nie schowasz, ale przyciągniesz spojrzenia;
  • Red Camo – ten wzór to ciekawe połączenie różnych odcieni zieleni z kolorem czarnym i czerwonym
  • i inne!

Polskie legginsy treningowe

Wybierając nasze legginsy damskie treningowe, wspierasz rodzimych producentów oraz krajową ekonomię. To nie wszystko! Inwestujesz też w jakość! Za sprawą lokalnej produkcji, której nie oddelegowujemy do innych krajów, mamy możliwość bieżącej kontroli jakości produktów. Dbamy też o etyczne aspekty produkcji. Podczas zakupów nie musisz więc martwić się o żaden moralny aspekt.

Po prostu stawiasz na Polskę!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium