0 0,00 zł
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Kariera

Red is Bad

RED IS BAD - Polska firma produkująca odzież patriotyczną i wolnościową  poszukuje pań do działu obsługi klienta.

Firma mieści się w Warszawie,w dzielnicy Praga-Północ

Pracownik działu obsługi klienta - praca biurowa

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • profesjonalna bezpośrednia,telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta,zgodna ze standardami firmy
  • obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień
  • przygotowywanie oraz wysyłka zamówień
  • przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych
  • przyjmowanie reklamacji oraz koordynowanie procedur reklamacyjnych
  • zarządzanie obiegiem korespondencji w biurze
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • udział w ciągłym dążeniu do poprawy jakości działania
  • obsługa klienta w firmowym sklepie stacjonarnym

Wymagania:

  • udokumentowane co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość obsługi MS Word oraz MS Excel (weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • znajomość języka angielskiego
  • dokładność i skrupulatność przy wprowadzaniu danych
  • solidność,sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • punktualność,uczciwość,samodzielność,komunikatywność,chęć do pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • od kandydata/-ki oczekujemy miłej aparycji i schludnego wyglądu

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie odzieżowej
  • pracę w przyjaznej atmosferze,w zgranym zespole
  • pracę w systemie poniedziałek -piątek (9h dziennie)
  • możliwość przychodzenia do pracy również w weekendy za dodatkowym wynagrodzeniem
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę ACERON Paweł Szopa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.

ACERON

RED IS BAD
RED IS BAD
- Polska firma produkująca odzież patriotyczną i wolnościową poszukuje do pracy osób do działu obsługi klienta. Firma mieści się w Warszawie,w dzielnicy Praga-Północ

Samodzielny Księgowy

  • Sporządzanie i kontrola dokumentów księgowych wg określonych standardów;
  • Księgowanie m.in. zobowiązań i analiza umów oraz kontraktów pod kątem wynikających z nich terminów i wysokości płatności;
  • Współpraca w zakresie rozliczeń z zagranicznymi kontrahentami;
  • Bieżąca komunikacja,współpraca i koordynacja działań z innymi działami firmy.
  • Przygotowanie danych niezbędnych do sporządzenia deklaracji podatkowych,sprawozdań finansowych,raportów i analiz finansowych;
  • Sporządzanie raportów,zestawień i analiz na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne firmy;
  • Wyliczanie rentowności i opłacalności działań związanych ze sprzedażą i produkcją w firmie;
  • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z przepisami rachunkowymi i podatkowymi;
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów;
  • Współtworzenie i nadzór nad polityką cen transferowych,optymalizacja podatkowa;
  • Efektywne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji finansowych firmy;

  • Min. 3-5 lat doświadczenia w księgowości;
  • Wykształcenie wyższe - preferowany kierunki studiów: finanse i rachunkowość,ekonomia;
  • Profesjonalne kwalifikacje zawodowe;
  • Bardzo dobra znajomość standardów rachunkowości i prawa podatkowego,praktyczne doświadczenie w posługiwaniu się systemami służącymi do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Dokładność,rzetelność,uczciwość oraz odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Profesjonalizm i doskonała organizacja pracy własnej;
  • Elastyczność i kreatywność w działaniu;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu księgowości firmy zajmującej się produkcją.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r.,Nr 101,poz. 926,ze zm.),prowadzonych przez ACERON Paweł Szopa z siedzibą w Warszawie."

Firma mieści się w Warszawie,w dzielnicy Praga-Północ.

x Instagram