Szukaj
Filtry
Kolekcja

Do jej wywieszenia jest wiele okazji – można ją zobaczyć na balkonach czy w oknach w rocznice upamiętniające ważne historyczne wydarzenia takie jak wybuch Powstania Warszawskiego, uchwalenie Konstytucji 3 Maja czy wyboru Papieża Polaka Jana Pawła II. Część naszych klientów wywiesza biało-czerwoną flagę Polski przez cały rok jako symbol przywiązania do ojczyzny oraz rodzaj hołdu dla rodzimych tradycji.

Należy jednak pamiętać, że jeden z naszych najważniejszych symboli państwowych nie może być uszkodzony czy zabrudzony, niezależnie od tego czy jest wywieszany na balkonie czy przypinany do płaszcza w formie rozetki. Jeśli więc Wasza flaga Polski była używana przez wiele lat i nie jest już w najlepszym stanie, może przyszedł czas, by kupić nową?

Oferta Red is Bad

U nas znajdziecie biało-czerwoną flagę Polski we wspaniałym wydaniu. Proponujemy m.in. uszyte z lekko połyskującej satynowej tkaniny materiałowe symbole państwowe, które wyglądają godnie i odświętnie. Oczywiście ich kolory oraz proporcje są zgodne z obowiązującymi ustawami, gdyż to nie tylko ozdoba. To przede wszystkim oznaka miłości do ojczyzny oraz pamięci o bohaterach narodowych.

Flagi i gadżety w narodowych barwach

Oprócz flag państwowych, które pakujemy w eleganckie pudełka, przygotowaliśmy wybór gadżetów nawiązujących do narodowych barw. Wśród akcesoriów, które mogą Was zainteresować, znajduje się opaska na ramię z dołączoną agrafką i biało-czerwona kokarda – świetny dodatek do stroju. Produkty te zostały wykonane z wyjątkową starannością. Powstały z wytrzymałej tkaniny rypsowej, odpornej na przetarcia oraz powstawanie zagnieceń. Dzięki temu pozostaną w świetnym stanie przez wiele lat.

Narodowe kokardy biało-czerwone to wyjątkowy produkt. Takie przypinki były niegdyś noszone podczas powstań. Obecnie zabierzecie je na pochód czy ważne święto np. z okazji upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę. Można je przypinać także podczas świąt narodowych, a także wieców czy obchodów świąt lokalnych.

Pamiętajcie, że każdy z naszych produktów jest wyprodukowany w Polsce, a składając u nas zamówienie wspieracie lokalny biznes. Noście je z dumą!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium