0 0,00 zł
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Kontynuuj zakupy

Kariera

Red is Bad

RED IS BAD - Polska firma produkująca odzież patriotyczną i wolnościową  poszukuje pań do działu obsługi klienta.

Firma mieści się w Warszawie,w dzielnicy Praga-Północ

Pracownik działu obsługi klienta - praca biurowa

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • profesjonalna bezpośrednia,telefoniczna oraz mailowa obsługa klienta,zgodna ze standardami firmy
  • obsługa klienta w zakresie realizacji zamówień
  • przygotowywanie oraz wysyłka zamówień
  • przygotowywanie faktur sprzedażowych oraz dokumentów magazynowych
  • przyjmowanie reklamacji oraz koordynowanie procedur reklamacyjnych
  • zarządzanie obiegiem korespondencji w biurze
  • przygotowywanie zestawień oraz raportów
  • współpraca z innymi działami firmy
  • udział w ciągłym dążeniu do poprawy jakości działania
  • obsługa klienta w firmowym sklepie stacjonarnym

Wymagania:

  • udokumentowane co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze klienta
  • znajomość obsługi komputera
  • znajomość obsługi MS Word oraz MS Excel (weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • znajomość języka angielskiego
  • dokładność i skrupulatność przy wprowadzaniu danych
  • solidność,sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • punktualność,uczciwość,samodzielność,komunikatywność,chęć do pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • od kandydata/-ki oczekujemy miłej aparycji i schludnego wyglądu

Oferujemy:

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie odzieżowej
  • pracę w przyjaznej atmosferze,w zgranym zespole
  • pracę w systemie poniedziałek -piątek (9h dziennie)
  • możliwość przychodzenia do pracy również w weekendy za dodatkowym wynagrodzeniem
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę ACERON Paweł Szopa z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)”.

x Instagram